KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13079004
nr 1307 9004
Finn Pedersen
(1944-2014), Danmark
Oljemålning, Bira line. Signerad. Olja på duk, 61x50 cm
Finn Pedersen, dansk bildkonstnär född 1944, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 17 februari 2020
kl 19:48:26
1.100 kr
1.300 kr